Cisco Switches

خانه / Cisco Switches

Cisco Catalyst 2960-X Series Switch Family

سوییچ های Cisco Catalyst سری 2960-X سوییچ هایی با قابلیت پشته سازی و پیکربندی ثابت می باشند که برای شبکه هایی در مقیاس سرعت های گیگابیتی مانند دانشکده ها و شعبات مراکز و دفاتر کاری، دسترسی فوق العاده کارامدی فراهم می آورند. در طراحی بی نظیر این دستگاه ها نهایت سادگی مد نظر بوده تا هزینه خریداری آنها تا جای ممکن کاهش یابد و امکانات فوق العاده ارتقاپذیر، پربازده و کم مصرف، سرویس های هوشمند و قابلیت های منحصر بفرد سیستم عامل Cisco IOS® این سری محصولات را در جایگاهی بسیار متمایز از سایر محصولات هم رده خود قرار می دهد.

 اطلاعات بیشتر 

Cisco Catalyst 3650 Series Switches

شرکت سیسکو با ارائه سوئیچ های سری 3650 بین شبکه های بی سیم و سیمی در یک پلتفورم همگرایی به وجود آورده است.علاوه بر این همگرایی باعث افزایش پهنایی باند و افزایش مقیاس شبکه بی سیم شده است و همچنین میتواند به عنوان یک wireless controller  مورد استفاده قرار گیرد.

سوئیچ های سری  3650 با دارا بودن Wireless Controller داخلی که به شکل Integrated با سویچ عمل میکند ، قابلیت اجرا نمودن ترافیک تا Gb/s 40 در سوئیچ های 48 پورت و ترافیک تا Gb/s 20 در سوئیچ 24 پورت و امکان مدیریت تا ۲۵ عدد Access Point  و تعداد ۱۰۰۰ یوزر وایرلس را دارا میباشد.هر کدام از سوئیچ های cisco 3650 series  میتواند در دو مد mobility agent   و mobility controller  به عنوان wireless controller عمل کنند.

اطلاعات بیشتر 

Cisco Catalyst 3750 Series Switches

سری سوییچ های Cisco Catalyst 3750 محصولاتی با نوآوری بی نظیر بوده که بازدهی عملیات LAN را با تکیه بر امکانات بسیار و سهولت کاربری بالا در سوییچ های پشته ای، بطرز چشمگیری افزایش می دهند. این سری از محصولات به فناوری StackWise™ مجهز می باشند که در واقع یک اتصال درونی بین سوییچ های موجود در یک استک و یا پشته می باشد. با بهره گیری از این فناوری چندین سوییچ اتصال یافته درست به مانند یک یونیت کاملا یکپارچه و قدرتمند عمل می کنند.

  اطلاعات بیشتر …

Cisco Catalyst 4500 Series Switches

سوییچ های ماژولار سیسکو شامل سری های  Cisco Catalyst 4500-E و Cisco Catalyst 6500 برای فضاهای باز و سوییچ های سری  Cisco Nexus7000برای data center ها، کاربردها ی گسترده ای پیدا کرده اند؛ همراه با دامنه انتخابی گسترده ای از  line cardها،  service moduleها و supervisor هایی که در مدل های Catalyst 6500 و همچنین fabric module ها و منابع تغذیه ای که در سری های Nexus 7000 تعبیه شده است.

این platform  های هوشمند، انعطاف پذیری بسیار بالا و بهینه ای را در برابر هر تغییری که شبکه امکان مواجهه با آن را دارد، از خودنشان می دهند. مثلا با بالا رفتن تعداد نودهای شبکه، سرویس های همروند هوشمند موجود در این سوییچ ها، کاملا نیاز شبکه را پوشش داده  و این امر بدون پایین آمدن کارآیی سوییچ ها و کاملا نامحسوس از طرف نودهای شبکه اتفاق می افتد: درست مثل اینکه سیستم برای هریک از نودها بصورت کاملاً موازی عمل  می کند.

  اطلاعات بیشتر …

Cisco Catalyst 6500 Series Switches

سوئیچ های خانواده 6500 از جمله سوئیچهای بسیار پرقدرت می باشند که با توجه به توانایی ارائه سرویس های متنوع با پهنای باند بسیار بالا می تواند گزینه بسیار خوبی برای شبکه های Core و Distribution در سازمانها و شبکه های بزرگ مانند شبکه های تامین کنندگان سرویس باشد. این خانواده از سوئیچ ها با قابلیت پشتیبانی از ماژولها و کارتهای مدیریتی متنوع از جمله سوئیچ های پرطرفدار در جهان می باشد، سرویسهای متنوع قابل ارائه در این خانواده از سوئیچهای سیسکو می تواند در ارائه خدمات امن و پر سرعت در شبکه های وسیع بکار گرفته شود. این خانواده شامل سوئیچهای سری 6513, 6513-E, 6509, 6509-E, 6509-V-E, 6506, 6504-E, 6503-E می باشد. ماژولهای مختلفی قابل استفاده در این خانواده می باشد مانند کارتهای مربوط به امنیت و فایروال مانند FWSM و IDSM همچنین کارتهای تسریع و تجمیع ارتباطات بر روی شبکه های WAN مانند ACE و همچنین کارتهای مربوط به کنترل کننده های شبکه های بی سیم و ..

اطلاعات بیشتر …

Cisco Catalyst 3850 Series Switches

سوییچ های Cisco Catalyst  سری ۳۸۵۰ نسل جدیدی از سوییچ های استک شونده اترنت چندگیگابیتی در رده سازمانی می باشند که همگرایی کاملی میان شبکه های باسیم و بیسیم بر روی یک پلتفرم واحد پدید می آورند. فناوری های جدید Cisco چون UADP و ASIC توانمندی سوییچ ها را به مراتب ارتقا داده و اعمال پالیسی ها را بصورتی یکپارچه و همگن برای کل زیرساخت باسیم و بیسیم فراهم ساخته و انعطاف پذیری و بهره وری کلیه اپلیکیشن ها را بهبود می بخشند.

اطلاعات بیشتر …