SANGoma Gateways

کارت آنالوگ ویپ FXS – FXO سنگوما
سنگوما – Sangoma با بیش از سه دهه سابقه در تولید تجهیزات VOIP و کارت های تلفنی آنالوگ ویپ FXS – FXO ، امکان اتصال خطوط شهری FXO یا داخلی FXS را به سیستم های تلفنی تحت شبکه ویپ مانند استریسک، FreePBX و الستیکس ( Asterisk ،FreePBX, FreeSWITCH) و … فراهم کرده است.
کيفيت سخت افزاری بهينه شده کارت ویپ سنگوما Sangoma VOIP که با ساختار نرم افزاری ابتکاريش تطبيق يافته است، از شناخته شده ترین تجهیزات بازار VoIP می باشد و از سال 1984 تا کنون توانسته است گام های بزرگی در این حوزه بر دارد.
سخت افزارهای بی همتای سنگوما – Sangoma با طراحی بهينه شده بدلیل امکان بروز رسانی firmware در هر زمان، انعطاف پذیری و کیفیت IP PBX شما را تضمین می‌کنند. کيفيت، قابليت اطمينان و پشتیبانی Sangoma نه تنها در جامعه open source شناخته شده است بلکه بعنوان یک تامین کننده تجهیزات ویپ برای سیستم های تجاری همچون Microsoft Lync نیز از طرف مایکروسافت معرفی شده است. Sangoma با DSP حذف اکوی سخت افزاری on-board و Telco-grade خود که در تمامی کارت های آن تعبیه شده است، توانسته است در این حوزه از برترین ها تلقی گردد.

B600

کارت دیجیتال ویپ E1-PRI سنگوما
کارت تلفنی دیجیتال Sangoma E1 – PRI یا کارت ویپ E1 شرکت سنگوما با ظرفیت یک، دو، چهار، هشت و یا شانزده لینک E1 با برترین کیفیت و امکان استفاده از حذف اکوی سخت افزاری telco-grade، خطوط E1 را به سیستم های تلفنی ویپ Asterisk ،FreePBX, Elastix ،FreeSWITCH و … متصل می‌نمایند.
سخت افزارهای بی همتای سنگوما – Sangoma با طراحی بهينه شده بدلیل امکان بروز رسانی firmware در هر زمان، انعطاف پذیری و کیفیت IP PBX شما را تضمین می‌کنند. کيفيت، قابليت اطمينان و پشتیبانی Sangoma در جامعه open source شناخته شده است. Sangoma با DSP حذف اکوی سخت افزاری on-board و Telco-grade خود که در تمامی کارت های آن تعبیه شده است، توانسته است در این حوزه از برترین ها تلقی گردد.
کارت دیجیتال ویپ E1 سنگوما همانند تمامی محصولات سخت افزاری ممتازش، از اینترفیس high-performance مدل PCI یا PCI Express استفاده می‌کنند که بر روی هر سروری حداکثر ظرفیت را تامین می‌نمایند.
با کارت سنگوما Sangoma شما همواره می‌توانيد از حداکثر تعداد تماس همزمان بر روی کارت تلفنی، به همراه حذف اکو بهره برداری نمایید. همچنین کارت های دیجیتال سنگوما با بهره مندی از ابزارهای پیشرفته ای همانند WANPIPE جهت راه اندازی لینک های SS7 نیز بکار گرفته می شوند.

T116pri_700x479
گیت وی آنالوگ FXS – FXO سنگوما
گیت وی ویپ آنالوگ سنگوما Sangoma برای اتصال خطوط آنالوگ به شبکه VoIP مورد استفاده قرار می گیرد. پورت های FXS برای اتصال گوشی تلفن آنالوگ یا دستگاه فکس و پورت های FXO برای اتصال خطوط تلفن شهری به مرکز تلفن VoIP بکار می روند.
گیت وی های VoIP سنگوما به عنوان برترین گیت وی های ویپ در چند سال اخیر، توانسته اند جایزه انعطاف پذیری و کمترین خطا را در میان گیت وی های ویپ به دست آورد. گیت وی های سنگوما سری وگا Vega، محصول مشترک مهندسان کانادایی و انگلیسی بوده که انعطاف پذیری در کنترل کلیه جزئیات کانال های FXO، FXS یا SIP این گیت وی را به یکی از پایدارترین و با کیفیت ترین تجهیزات بازار ویپ مبدل کرده است. از طرفی این انعطاف پذیری سبب شده است که این گیت وی ها، سازگارترین مبدل های ویپ با شبکه مخابرات کشور عزیزمان ایران بشمار روند.
یکی از قابلیت های مهم گیت وی وگا Sangoma Vega 50، حفظ ارتباط حتی در صورت ایجاد اختلال در سیستم تلفنی ویپ می باشد‌، که به آن Survivability گفته می شود.
در گیت وی های سری Vega، پردازش مربوط حذف اکو بر روي يک پردازنده یا DSP مجزا اجرا مي شود، بنابراین این تجهیزات علاوه بر کارايي بالا، کیفیت صدای عالی را فراهم می کنند.
یکپارچه سازی تجهیزات موجود با بکارگیری گیت وی های Sangoma، شرکت هایی با ابعاد Enterprise امکان استفاده از مزایایگسترده فن آوری VoIP، مانند کاهش هزینه تلفن و انتقال خطوط جهت یکپارچه سازی بستر ارتباطات تلفنی را در اختیار خواهند داشت.

VS0173-large
گیت وی دیجیتال E1-PRI/SS7 سنگوما
با توجه به گسترش روز افزون شبکه های ویپ و استفاده از خطوط دیجیتال E1، بهره گیری از گیت وی سنگوما Sangoma E1-PRI/SS7 برای ارتباط این خطوط با سیستم تلفنی VoIP یا IP-PBX نیز رشد چشمگیری داشته است.
شبکه های TDM با توجه به ظرفیت های قابل ارائه، حساسیت بیشتری داشته و به همین دلیل اهمیت بکارگیری مبدل های TDM به SIP با کارایی و کیفیت بالا از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد. گیت وی دیجیتال سنگوما سری وگا Vega و سری NetBorder از معدود گیت وی دیجیتال بازار بوده که این سطح از کارایی و پایداری را فراهم می کنند.
گیت وی دیجیتال سنگوما از DSP سخت افزاری جهت حذف اکو بهر می برند و از همین رو، اکو نمی تواند در ارتباطات شما اختلالی ایجاد نماید.
از دیگر قابلیت های مهم گیت وی های دیجیتال سنگوما، می توان به سازگاری کامل آن با محصول Skype For Business ماکروسافت اشاره کرد؛ به طوری که توانسته تاییدیه ماکروسافت را نیز دریافت نماید.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه کارکرد گیت وی VoIP به لینک “گیت وی VoIP و کاربردهای آن” مراجعه نمایید.
برخی از قابلیت های گیت وی‌ دیجیتال سنگوما Sangoma:
• انعطاف پذیری در مسیریابی مکالمات
• Failover/Fallback – برقراری اتصال فیزیکی بین تجهیزات متصل به گیتوی، در صورت قطع برق و یا خارج شدن گیت وی از مدار
• پشتیبانی از SNAP، که انعطاف پذیری در Provisioning را فراهم می کند
• سازگاری با طیف وسیعی از سانترال های سنتی و سرویس دهندگان

sangoma-vega-400g-up-to-4-pri-e1t1